Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited

Lokalna usługa, Global Reach

Dom

Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited

Orzecznictwo
Chiny Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Certyfikaty
Chiny Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited

1 2 3 4 5 6
Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited
CPM Ruiya Extrusion CPM Ruiya Extrusion CPM Ruiya Extrusion CPM Ruiya Extrusion CPM Ruiya Extrusion

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Wytłaczanie Ruiya CPM
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 3500000-5000000
Rok założenia : 1993
pc Export : 80% - 90%
CPM Extrusion Group należy do światowej korporacji CPM z obiektami na całym świecie. CPM jest firmą macierzystą wiodących na świecie firm zajmujących się sprzętem i systemami procesowymi na całym świecie. Firmy CPM reprezentują szerokie portfolio produktów i obsługują różne rynki końcowe. Jednostki CPM są ekspertami w zakresie przetwarzania towarów na dużą skalę i wartości dodanej i są dostosowane do wspólnej oferty wartości i zobowiązane do dostarczania trwałej wartości swoim klientom, pracownikom, akcjonariuszom i społecznościom.

Pierwszą firmą zajmującą się wyciskaniem, która została przejęta przez CPM Holdings, była firma Century Extrusion z 2006 roku. Firma Century Extrusion z fabryką w Traverse City (Stany Zjednoczone) w USA ma dziesięcioletnie doświadczenie w opracowywaniu wysoce zaawansowanych systemów wytłaczania dwuślimakowego, jak również wysokowydajne części sekcji procesowych. Poprzez rozwój imponującej listy globalnych klientów obejmujących wszystkie aspekty tworzenia mieszanek, Century Extrusion zdobyło cenne doświadczenie w zakresie aplikacji procesowych i projektowania systemów.

W 2007 r. Ruiya Extrusion , założona w 1993 r., Została przejęta przez CPM Holdings. Ruiya Extrusion jest jednym z wiodących chińskich dostawców wytłaczarek dwuślimakowych, obejmujących wszelkiego rodzaju zastosowania, systemy mieszania i technologie wspomagające. Ruiya osiągnęła swoją pozycję na chińskim rynku, dostarczając wiodącą w branży technologię sprzętową, inżynierię procesów i wsparcie posprzedażne. Dzisiaj, Ruiya Extrusion ma jedną z największych zainstalowanych baz urządzeń w Azji, obejmującą różne poziomy wytłaczarek, od poziomu podstawowego do wysokiego poziomu europejskich specyfikacji standardowych dla różnych wymagań klientów. Dzięki temu doświadczeniu Ruiya Extrusion zyskała wiodące w branży doświadczenie w zakresie aplikacji, zapewniając zaufanie swoim klientom nie tylko w Azji, ale także w pozostałej części świata.

W 2017 roku Extricom GmbH została przejęta jako kolejny członek CPM Extrusion Group. Extricom jest dostawcą linii mieszających, części zamiennych i usług. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w zakresie systemów wytłaczania i części zamiennych, firma Extricom zapewnia innowacyjny rozwój i produkcję corotating twin i multi-screw systemów poprzez integrację produkcji, montażu, serwisu, badań laboratoryjnych z ich fabryki w Niemczech.

Dzisiaj CPM Extrusion Group ma globalną działalność dzięki operacjom w USA, Europie i Azji. Na całym świecie sprzedaliśmy ponad 4500 wytłaczarek. Oferujemy światu naszą połączoną wiedzę, naszą zwinność, pasję wytłaczania i przywództwo. Niezależnie od tego, czy jest to rozbudowany system mieszania zakresów, czy też część zamienna do istniejących maszyn, dążymy do ścisłej współpracy z naszymi klientami, aby zapewnić najlepszą ogólną wartość. Jako organizacja zorientowana na klienta oferujemy niezrównaną obsługę i produkty w każdym miejscu naszego klienta.

Szczegóły kontaktu
Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited

Osoba kontaktowa: Jie Jiang

Tel: +86 025 52768661

Faks: 86-25-52768637

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)